3druhya

PEVNÉ PODPALOVAČE SOLO

Připravili jsme pro Vás novou řadu SOLO pevných podpalovačů ve třech variantách, které se vyznačují intenzivním hořením.

Zůstat doma v teple a přesto se cítit jak v Provence, tak to vám splní nový pevný podpalovač SOLO s vůní levandule, typické květiny z tohoto koutu Francie. Kromě této novinky Vám nabízíme pro usnadnění rozdělávání ohně ještě další dva nové pevné podpalovače – parafinový a petrolejový.

Zatopení v krbu, kotli, kamnech, zapálení ohníčku na klasický táborák, či rozpálení grilu – u všech těchto situací potřebujeme ovládnout jeden ze čtyř živlů – oheň. Velkým pomocníkem pro snadné a rychlé rozdělání ohně jsou naše nové pevné podpalovače SOLO, díky kterým oheň rychle vzplane a podpálí i ostatní palivo – ať už dřevo, brikety, či uhlí.

 Nabízíme tyto tři novinky:

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ LEVANDULOVÝ – tento podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kterým nestačí pouhá pomoc při zapálení, ale chtějí ještě něco navíc – nový pevný SOLO podpalovač má totiž příjemnou vůni levandule. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu rukou, který občas nastane při zapalování ohně běžným pevným podpalovačem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů.

 SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PARAFINOVÝ – parafínový podpalovač má neutrální vůni a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů.

 SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PETROLEJOVÝ – tento podpalovač je na petrolejové bázi a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice novinek pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut.

Logistické údaje:

  • Velikost 1 ks podpalovače: 192 x 133 x 23 mm
  • 1 karton: 24 ks = prodejní tray
  • Rozměr kartonu 285 x 200 x 275 mm

K zapálení doporučujeme použít SOLO zapalovač TURBO.